3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Murányi János: Bibliai szemlvényxek könyve. Kiadja: a Magyarországi Református Egyetemes Konvent megbÃzásából az Országos Református Tanáregyesület. Debrecen, 1908., Hegedűs Sándor, 1 t.+VIII+524 p.+3 t+4 p. Kiadói kopott,foltos egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel.