Number of items: 392
2052604
10072
370
Other collectibles
Farkas Beatrix (?-): Ülő női akt. Grafit, papír, kis gyűrődésekkel és kis szakadással, jelzés nélkül, 60×43 cm
2 000 HUF
2069583
10073
370
40000
Other collectibles
Farkasházy Miklós (1895-1964): Kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, (Pápai Antal gyűjteményéből) 30×42 cm
40 000 HUF
2159788
10074
370
Other collectibles
FK 1966 jelzéssel: Házak. Monotípia, papír, paszpartuban, lap tetején ragasztószalag maradvánnyal. 56×37,5 cm
4 000 HUF
2156735
10075
370
Other collectibles
Fontos Sándor (1920-1991): Üllési határ (Szeged közelében). Vegyes technika, farost, jelzett, hátoldalán a autográf felirattal, fa keretben, 25×70 cm
8 000 HUF
2156928
10076
370
22000
Other collectibles
Fodor József (1935-2007): Tiszapart. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fa keretben, hátoldalán a művész autográf feliratával, 32x75 cm
22 000 HUF
2153241
10077
370
Other collectibles
Földes Imre (1881-1948): E. Werner - Az apai vér II., könyvborító terv. Akvarell, papír, jelzett, 21×15 cm
2 600 HUF
2152830
10078
370
30000
Other collectibles
Földes Imre (1881-1948): Héra istennő. Olaj, fa, sérült (fa hordozó több helyen repedt), erősen sérült, hiányos antik keretben, jelzett, 80x150 cm
30 000 HUF
2155506
10079
370
22000
Other collectibles
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott 50x35 cm
22 000 HUF
2157079
10080
370
Other collectibles
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Lovak, fametszet, papír, jelzett a dúcon, paszpartuban, 16×22 cm
4 000 HUF
2157069
10081
370
Other collectibles
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Templomba menet, fametszet, papír, jelzett a dúcon, paszpartuban, 16×20 cm
4 000 HUF
2157076
10082
370
Other collectibles
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Olvasás, fametszet, papír, jelzett a dúcon, paszpartuban, 18×15 cm
4 000 HUF
2133223
10083
370
Other collectibles
G. Szabó K. jelzéssel: Alakok. Tus, papír, papírra kasírozva, 32,5×24 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m