10093. 370. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Hajtun Klára (1924-1997): Öreg kancsó. Olajpasztell, vászon, jelzett, hátoldalán feliratozott és datált (1975), üvegezett, enyhén kopott fa keretben, 24x38 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit