12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Illés Márta (?-): Zöld örvény (2007). Olaj, akril, vegyes technika, kollázs, papír, farostra kasírozva, hátodalán címkén feliratozott, szélein kisebb sérülésekkel, 100x70cm