10109. 370. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Iványi jelzéssel: Égre nézők. Akvarell, karton, paszpartuban, sérült fa keretben, 43,5x28 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit