80 000 HUF
207,25 EUR, 228,57 USD
Katona Nándor (1864-1932): Felvidéki / Tátrai táj. Olaj, falemez, jelzett, 32x48 cm üvegezett keretben / Oil woodplate, signed. In glazed frame