10205. 370. Closed Online auction Paintings and graphics
17 000 HUF
0 HUF
Novák András (1936-2017): Délután. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok zsűri címkével, fakeretben, 70×50 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit