10336. 370. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Masnis kislány. Tus, papír, üvegezett, kopott fa keretben, 27,5x20 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit