10323. 370. Closed Online auction Paintings and graphics
1 200 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően német vagy osztrák grafikus munkája, 1920-40 körül: Szélmalom. Rézkarc, papír, számozott (17/25), enyhén sérült fa keretben, 19×14,5 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor