10259. 370. Closed Online auction Paintings and graphics
8 000 HUF
0 HUF
Sostarics Lajos (1896-1968): Óbuda, Kiscell. Akvarell, papír, jelzéssel, kartonra ragasztva, karton sérült, szakadt, a kép a sarkaiban enyhén gyűrött 23×30 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor