12393.
370. Closed Online auction
Photo
1 600 HUF
cca 1880 Esküvői fotó Eller Mór budapesti műtermében, pecséttel jelzett, aranyozott, vágott szélű paszpartuban, 23x19 cm, karton (tisztítást igényel) 38x32 cm