2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Össz. 4 db álló üveg tétel, mind kézzel festett: 1 db kiöntő, üveg dugóval, dugó alján csorba, kiöntő alja karcos, jelzett, m: 19 cm + 3 db klf.méretű és formájú üveg pohár, kézzel festett, kettőn felirattal (egyiken Maria Plain, másikon Aschau/Chiemgau) apró kopásnyomokkal, m: 7,5 és 8 cm közötti méretben