3 000 HUF
Nagy vegyes bolha tétel, 27 db, nagyrészt mázas kerámiák, néhány porcelán, nagyrészt kis kerámia kancsók, köcsögök, vázák. Egy-két figurális tétel (Süni, Vadkacsák). Közte jelzettek is. Jó állapotúak és sérültek vegyesen.