4 000 HUF
cca 1941-43 össz. 7 db erdélyi turista bot jelvény (2 db Kolozsvár, Borszék kat. templom, Borszék medvebarlang, Békás-szoros oltárkő, Bükk havas, Erdély), régi M.Q. Testolini Venezia, kopott ékszeres dobozban