Maps

Number of items: 116

Denkschrift betreffend Bessarabien und die Nord-Bukowina. Bukarest, 1940, Accademia romena. Vitairat Besszarábia és Észak-Bukovina szovjet megszállásáról, Besszarábia és Észak-Bukovina néprajzi térképével. Tűzött papírkötésben
12756.

2 000 HUF
5,18
5,71

1947 Magyarország vasuti térképe, állomás és megállóhely névjegyzéke. Bp., 1947., MÁV, (Szikra-ny.),56 p. Magyar, francia és német nyelven. Korabeli reklámokkal. Magyarország vasuti térképe, 1:500.000, Bp., Klösz Gy.-ny., intézményi bélyegzővel, 79x115 cm
12757.

8 000 HUF
20,73
22,86
18

cca 1932 Barthos-Kurucz: Egyetemes Történelmi Atlasz. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, 40 p. Papírkötésben, kopott, szakadt borítóval.
12758.

1 600 HUF
4,15
4,57

Österreich Touring (1: 200 000), mit Europa 1: 3 500 000, Freytag&Berndt, autós atlasz
12759.

1 400 HUF
3,63
4,00

1977-1982 Észak-Magyarországi megyék térképei (Heves- , Nógrád-, Borsod-Abaúj-Zemplén), + Pest megye térképe, 1: 150.000, Bp. Cartographia, az egyik alján kis gyűrődéssel, szakadással, különféle méretben.
12760.

1 000 HUF
2,59
2,86

1977-1982 Magyarország alföldi megyéinek térképei, 6 db (Szolnok, Bács-Kiskun, Szabolcs-Szatmár, Békés, Csongrád, Hajdú-Bihar) 1: 150.000, Bp. Cartographia, különféle méretben.
12761.

1 000 HUF
2,59
2,86

1935 Barthos-Kurucz: Egyetemes Történelmi Atlasz. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, 40 p. Papírkötésben, kissé kopott borítóval, hátoldalán tulajdonosi névbejegyzéssel, jó állapotban.
12762.

1 200 HUF
3,11
3,43

1942 Magyarország politikai térképe és Magyarország hegy- és vízrajzi térképe, kétoldalas térkép, kiadja: M. kir. Honvéd Térképészeti Intézet. A visszacsatolt területekkel. Hajtásnyommal, 29×43 cm
12763.

1 200 HUF
3,11
3,43
10

1941 Keleti-Kárpátok katonai térkép (Kárpátalja, Erdély, Bukovina, Románia részeivel). M. kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kb. 1: 600000. Korábban Hegymeghy László vezérkari százados, Ludovikát végző tiszt tulajdonában, aki a II. világháború alatt használta. Vászonra kasírozva, 112×81 cm / WW. II. military map of Eastern Carpathians with Carpatho-Ukraine, Transylvania, Bukowina, parts of Romania. 112x81 cm
12764.

1941 Keleti-Kárpátok katonai térkép (Kárpátalja, Erdély, Bukovina, Románia részeivel). M. kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kb. 1: 600000. Korábban Hegymeghy László vezérkari százados, Ludovikát végző tiszt tulajdonában, aki a II. világháború alatt használta. Vászonra kasírozva, 112×81 cm / WW. II. military map of Eastern Carpathians with Carpatho-Ukraine, Transylvania, Bukowina, parts of Romania....

1 800 HUF
4,66
5,14

cca 1953 18 db cirill betűs vaktérkép az egész világról
12765.

800 HUF
2,07
2,29

cca 1953 18 db cirill betűs vaktérkép a volt Szovjetunióról
12766.

800 HUF
2,07
2,29

cca 1900-1910 Magyarország és Ausztria politikai térképe, 1:5.000.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., körbevágott, papírra kasírozva, 21x28 cm
12767.

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF