1 200 HUF
1906 Sanatorium Naptár. Kiadja: József Kir. Herceg Sanatorium Egyesület. Bp., 1906., Franklin-ny. Kiadói festett, dombornyomásos egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kijáró lapokkal, rossz állapotban.