800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
1938 Új Idők. XLIV., fél évf. 27-52. sz., 1938. júl. 8.-Karácsony. Szerk.: Herczeg Ferenc. Amatőr, kopott, viseltes félvászon-kötésben, a gerincek elváltak a borítóktól.