Printed Materials Number of items: 307
2051877
12824
371
Printed Materials
Other collectibles
3 000 HUF
2165516
12825
371
Printed Materials
Other collectibles
1770 Mária Terézia rendelkezése arról, hogy Andre Baratta és a tulajdonában lévő Lotto di Genova a királynő döntése alapján privilégiumokat kapott
10 000 HUF
2165442
12826
371
Printed Materials
Other collectibles
cca 1800 Az újonnan érkezett vagy már a helyben élő lakosok kimutatására szolgáló kitöltetlen német nyelvű okmány
1 600 HUF
2165486
12827
371
Printed Materials
Other collectibles
1802 Pozsony, Értekezés egy Északi Kereskedelmi Társaság megalapításának szükségességéről
10 000 HUF
2167617
12828
371
22000
Printed Materials
Other collectibles
1808 Bécs, Gróf Kissingen-Nippenburg Ferdinánd által kiadott körlevél az új bankók forgalomba helyezéséről, mintanyomtatvánnyal
22 000 HUF
2165435
12829
371
Printed Materials
Other collectibles
1811 Bécs, Beszámoló a forgalomban lévő bankócédulák számbavételéről és számuk szabályozásáról
6 000 HUF
2163893
12830
371
Printed Materials
Other collectibles
1843. Pesti Hírlap. 244. sz. 1843. május 4. 244 sz., hiányos, 291-298 p.+1848 Közlöny, hivatalos lap. 108. sz. 1848. szept 26., hiányos, 1 sztl. lev.
1 000 HUF
2116000
12831
371
Printed Materials
Other collectibles
cca 1850 Hölgyportré, Verlag v. Wilhelm Hermes in Berlin, litho kép üvegezett keretben, 21×14 cm
2 000 HUF
2163501
12832
371
Printed Materials
Other collectibles
1857 Nemzeti Színház színházi plakátja- Egressy Gábor az Özvegy férje c Dumas darabban Szemere Pál Párisi adós c. műve. Sérült, vászonra kasírozva. 25x33 cm
4 000 HUF
2123852
12833
371
Printed Materials
Other collectibles
cca 1860 Karl von Etzel 3 db vasúti építményeket ábrázoló tervrajza nagy méretű nyomaton 70x60 cm
4 000 HUF
2126672
12834
371
Printed Materials
Other collectibles
1 600 HUF
2163548
12835
371
Printed Materials
Other collectibles
1862 Ország. I. évf. 63. sz. 1862. dec. 14. Pest, Engel és Mandello-ny., benne a kor híreivel, korabeli reklámokkal, hajtásnyomokkal, adóbélyegzéssel, foltos, 2 sztl. lev.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035