11370. 371. Closed Online auction Watches
3 000 HUF
0 HUF
Svájci Cornavin Antimagnetic mechanikus, aranyozott számlapos karóra, bőr szíjjal, másodperc mutatóval, enyhén kopottas, de működik.
Photo of the item taken by : kozár_edit