4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Malonyai Dezső: Munkácsy Mihály I.-II. Művészeti Könyvtár (K. Lippich Elek szerk.) Bp., 1907, Lampel. + Malonyai Desző: A fiatalok. Aranyozott, dombornyomott kiadói egészvászon kötésben. jó állapotban.