2 000 HUF
Kerékgyártó Árpád: Magyarország történetének kézikönyve. III. és IV. rész. III. rész: A mohácsi csatától a linczi békekötésig, s III. Ferdinánd kir. halálig. 1526-1657.; IV. rész: I. Leopold kir. székfoglalásától a szatmári békéig. 1657-1711. Pest,1868-1869,Heckenast Gusztáv, VII+224;2+192 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé dohos.