4 000 HUF
Zajti Ferenc: Magyar évezredek. (Skytha-hun-magyar faji azonosság.) Második kiadás. Bp., 1943., Móricz Zsigmond Könyvkiadóvállalat,(Pátria-ny.), XII+444 p.+ 25 t.+ 4 (kihajtható melléklet.) Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy tábla hiányzik, egy kijár, benne az erdeti, de szétszakadt papírborítóval, Dr. Dajbukát Gergely ex libris-szével.