Mikó Imre: Huszonkét év. Az erdélyi magyarság politikai története 1918. december 1-től 1940. augusztus 30-ig. h.n., 1988, Optimum, 326+VIII p. Reprint kiadás.
Az őshazától a Kárpátokig. Szerk.: Szombathy Viktor. Utazások a múltban és jelenben. Bp., ,Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötés. + 1994 Őseink és rokonaink. Kiállítási prospektussal. Bp., 1994., MNM.
Dr. Palotás Zoltán: A trianoni határok. Bp., 1990., Interedition. Kiadói papírkötés. + Kocsis Károly-Kocsisné Hodosi Eszter: Magyarok a határainkon túl - a Kárpát-medencében. - Bp., 1991., Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.
Vass József: Az Anjouk és műveltségünk. Pest, 1861. Emich G. [4]+VII+[1]+126 p. (Klny a Budapesti Szemléből.) Későbbi félvászon kötésben./ Half-linen-binding, in Hungarian language.
Pártunk harca a demokráciáért. (A Független Kisgazda-, Földmunkás-, és Polgári Párt története.) Szerk.: Dr. Dömötör László, Szilágyi István. Bp.,(1947.), Magyar Írás, 293+3 p.+ 8 t. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói kopott félvászon-kötés.