Lőwinger Sámuel (szerk.): Jewish studies in memory of Michael Guttmann, 1: Tanulmányok a zsidó tudomány köréből dr. Guttmann Mihály emlékére. Bp., 1946. kiadói papírkötésben.418 p.
Scheiber Sándor: Folklór és tárgytörténet. I-II. köt. Bp.,1977, Magyar Izraeliták Országos Képviselete. Második, bővített kiadás. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Löv Lipót: Sámuel próféta és Széchényi István történelmi párhuzamban. Elmélkedés, melyet a szegedi zsingagógában az 1860-dik évi május hó 20-dikán a Széchényi-gyászünnep alkalmával tartott Löv Lipót főrabbi. Szeged, 2011, Bába, 16+2 p. Emlékkiadás. Kiadói papírkötés.
Bibliai az ifjúság és a család számára. I-II. kötet. + az I. kötet még egyszer. Bp., 1925. Izr. Magyar Irodalmi Társulat. kiadói papírkötésben.Egyik kissé sérült.
Machsor. Dritter theil. Die Sämmtlichen Fest-Gebete und gottesdienstlichen Dichtungen der Israeliten. Prag, 1845, Gottlieb Haase Söhne. Német és héber nyelvű kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
Zsidómisszió, vérvád, hebraisztika. Ötven forrás a reformáció és a zsidóság kapcsolatának kérdéséhez. Forrásokat válogatta, fordította, a bevezetést és a magyarázatokat írta: Csepregi Zoltán. Bp., 2004, Luther. Kiadói papírkötés.
Vegyes könyvtétel, 2 db: Orbán Ferenc: Magyarország zsidó emlékei, nevezetességei. Bp., 1991, Panoráma. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.+ Itt van elrejtve. Tokaj-Hegyaljai zsidó temetők. Fényképzete és összeállította: Wirth Péter. Scheiber Sándor utószavával. A szövegrészleteket Jólesz László válogatta. Bp., 1985., Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.