3 000 HUF
Dr. Bozóky Alajos: Római magánjog. I. köt.: Tiszta római jog vagy Institutiók. Bp., 1875, Franklin, XVI+498 p. Második, javított és bővített kiadás. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, foltos, kissé kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, névbejegyzésekkel.