2 000 HUF
Dr. Kolosváry - Dr. Fodor - Dr. Kern - Dr. Szladits - Dr. Baranyay - Dr. Reiner: Magyar magánjog - öröklési jog. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Aranyozott egészvászon kötésben, mintás lapélekkel, sérült gerinccel, foltos, kopottas állapotban.