1 000 HUF
Korbuly Imre: Magyarország közjoga illetőleg magyar államjog rendszere. Kapcsolatban az ország közigazgatási szervezetével. Bp., 1877, Eggenberger, VIII+575+1 p. Harmadik, újra átdolgozott kiadás. Korabeli aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült hátsó kötéstáblával, sérült kötéssel, aláhúzásokkal, bejelölésekkel, kissé dohos, rossz állapotban.