Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Számos fekete-fehér képmellékletekkel, és térképvázlatokkal. Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kijáró mellékletekkel.
vitéz Magasházy László, et alii (szerk.): Nemzetvédelem országvédelem. Budapest, 1943, Az Országos Nemzetvédelmi Szövetség kiadása. Kiadói papírkötésben
Prónai Lajos: A puszták börtönében. Magyar hadifoglyok kalandozása Orosz-Turkesztánban. Bp.,[1929],Szent István-Társulat,(Stephanaeum-ny.), 77+3 p.+ 16 t. (fekete-fehér fotók, 8 levélen.) Kiadói kopott egészvászon-kötés, de belül jó állapotban.
Vegyes könyv tétel, 4 db: A II. világháború repülői és légicsatái, h.n., 2000, Black & White kiadó, kiadói kartonált kötésben; Olaf Groehler: A légi háborúk története, Bp., 1983, Zrínyi Katonai Kiadó, kiadói egészvászon kötésben, kiadói védőborítóban; Nagyváradi - M. Szabó - Winkler: Fejezetek a magyar katonai repülés történetéből, Bp., 1986, Műszaki Könyvkiadó, kiadói kartonált kötésben; M. Szabó...
Theodor Plivier: Sztalingrád. Fordította: Kállay Miklós. Bp., 1945, Athenaeum. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
Magyarország hadtörténete I-II. kötet. Szerk.: Liptai Ervin, Borus József, Tóth Sándor. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp.,1985, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőborítóban, ex libris-szel.