1 000 HUF
Vegyes könyv tétel, 4 db: A II. világháború repülői és légicsatái, h.n., 2000, Black & White kiadó, kiadói kartonált kötésben; Olaf Groehler: A légi háborúk története, Bp., 1983, Zrínyi Katonai Kiadó, kiadói egészvászon kötésben, kiadói védőborítóban; Nagyváradi - M. Szabó - Winkler: Fejezetek a magyar katonai repülés történetéből, Bp., 1986, Műszaki Könyvkiadó, kiadói kartonált kötésben; M. Szabó Miklós: A Magyar Királyi Honvéd Légierő a második világháborúban, Bp., 1987, Zrínyi Katonai Kiadó, kiadói papírkötésben, enyhén kopottas állapotban.