"Isten a táborba jött!" Elmélkedések. Hadbavonult testvérei számára irta Jézus Krisztusnak egy méltatlan szolgája. Kolozsvár, 1915, Stief Jenő és társa. Kiadói papírborításban kopottas állapotban, bélyegzéssel a borítón.
Helgert Imre: A Budapesti Honvédhelyőrség Parancsnoksága. 1849-1999. Budapest Garrison Headquarters 1849-1999. Bp., 2000., Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
A hadtörténet szolgálatában. HM Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Service of Hungarian Military History. MoD Military History Institute and Museum. Összeáll.: Eszes Boldizsár. Ford.: Eszes Boldizsár. Bp.,2008,Zrínyi. Angol és magyar nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
3 kötet a Harc a levegőért sorozatból: Anne M. Lindbergh: Zúg a szél. Ford.: Kosáryné Réz Lola. Bánhidi Antal: Pilóta lettem. Amelia Earhart: Az utolsó út. Ford.: Kosáryné Réz Lola. Bp., é.n., Révai-Műegyetemi Sportrepülő Egyesület. Kiadói egészvászon borító, kissé kopott borítókkal.
Együtt a szabadságért. 1848-1849. Wysocki tábornok emlékiratai. A magyarországi lengyel légió részvétele az 1848-as szabadságharc hadjárataiban. Ford., jegyzetekkel ellátta, a bevezetőt, a jegyzeteket és az életrajzi névmutatót írta: Kovács István. Az okmánytár iratait összeáll.: Hermann Róbert, Kovács István. Bp.,[1993],Zrínyi. Kiadói papírkötés.