17178.
371. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
12 000 HUF
Georges-Louis Leclerc, comte de Buffon: Histoire Naturelle, générale et particuliere, avec la description du Cabinet du Roi. V., XXII., XXIII. kötet. Paris,1752-1766., L'Impremerie Royale, 4+405 p.+XVII (I-XIII, XV-XVII, XIV.) (rézmetszetű képtáblák.) t.; 4+328 p.+VIII (rézmetszetű képtáblák.)t.; 4+279 p.+IX-XLIII (rézmetszetű képtáblák.) t. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, kopott borítókkal, a kötéstáblákon (V.,XXI.) kis sérülésekkel, a XXIII. kötet kötéstáblái leváltak.