17186.
371. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Raoul Francé: Az élet titka. Bp.,én., Béta. Fekete-fehér szövegközti illusztrációival. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, az eredeti elülső papírborítót az elülső szennylapra kasírozták, fülszöveggel.