1 000 HUF
L'imagerie populaire chinoise - francia nyelvű könyv a népszerű kínai képekről. Léningrad, 1988, Éditions d'art Aurora. Kiadói egészvászon kötésben, enyhén szakadt kiadói védőborítóban, sérült karton tokban