4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
A magyar költészet kincsesháza. Szerk.: Endrődi Sándor. [Bp.,1895, Athenaeum], V-CXXVI (hasábszámozás,helyesen:63)+1508 (hasábszámozás, helyesen: 754)+2 p. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, két lap hiánnyal (V/VI. oldallal indul.)