800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Ady Endre összes versei. Bp., 1956, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, enyhén kopott + Kovách Aladár: Téli zsoltár. Drámai játék három felvonásban. Bolyai könyvek. Bp., 1940, Bolyai Akadémia. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, firkával és bélyegzéssel. + Balassi Bálint összes versei és levelei. Bp., 1955, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, festett lapélekkel. + Kodolányi János: Visszapillantó tükör. A süllyedő világ befejező része. Bp., 1968, Magvető Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, leghátsó lapon firka