17477. 371. Closed Online auction Books: Other rarities
4 000 HUF
0 HUF
Babits Mihály: Jónás könyve. Bp.,(1941), Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt., 20 sztl. lev. Második kiadás. Ajándékozási bejegyzéssel. Kiadói félvászon-kötés, kopottas állapotban. Számozott (1400/566.) példány.
Photo of the item taken by : ra