1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Fekete István 3 műve: Köd.; Kele, Csergezán Pál rajzaival.; Lutra, Szecskó Péter rajzaival. Bp.,1967-1982, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban és kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborító gerincén kis hiánnyal, valamint kiadói kartonált papírkötésben, kopott borítóval, sérült, hiányzó gerinccel.