17494. 371. Closed Online auction Books: Other rarities
1 200 HUF
0 HUF
Hamvas Béla: Az öt géniusz. A bor filozófiája. Életünk könyvek. Szombathely, 1989, Életünk. 179 p. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval, a borító hátoldalán szakadással. Első kiadás!
Photo of the item taken by : kozár_edit