1 400 HUF
Pancsatantra, azaz ötös könyv. Az életbölcsességnek régi indiai tankönyve az emberek és állatok világából való mulattató és tanulságos történeteknek versekkel tarkázott világhÃrű gyűjteménye. Ford.: Schmidt József. A bevezetÅ‘ tanulmányt és a jegyzeteket Ãrta: Harmatta János. GyÅ‘ry Miklós illusztrációival. Bp., 1959., Magyar Helikon. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, jó állapotban.