1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Szuszai Antal: A jellem útja. Az önnevelés kézikönyve 12-17 éves fiúk és lányok számára. Bp., 1908, Stephaneum. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.