1 000 HUF
Vegyes könyv tétel, 4 db. Kellér Dezső: Kortársak és sorstársak. Bp., 1971, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, enyhén sérült papír védőborítóval. Ágoston György, Veress István: Amerikából jöttem. Bp., 1965, Kozmosz könyvek. Kartonált kötésben. Hámori Tibor: Randevú világhírű emberekkel. Bp., 1971, Medicina. Kartonált kötésben. Burget Lajos, Kovácsvölgyi Sándor: Hogyan viselkedjünk? Bp., 1962, Móra. Kopott kartonált kötésben.