1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Vegyes könyvtétel, 10 db: Verne Gyula Utazás a hold körül, Góth Imre: Vitaminok és hormonok., Beöthy Leo: A társadalmi fejlődés, Dr. Tauszk Ferenc: A belgyógyászat alapvonalai, Garbedian H. Gordon: A természettudomány legújabb állomásai., Schwester Hodi Masafret: Egészség a jövőben. (Reflexológia.), Issekutz Béla: Gyógyszerek és gyógyítás I. köt. (szétvált, sérült kötéssel, kopott borítóval.), Magyar gyógyszerkönyv (cca 1910, hiányos, borító nélkül.), Die Heilige Schrift Des Alten Bundes I., Zolnay Imre: Herakleitostól Hegelen át Hitlerig. Különféle kiadásban, és kötésben, változó, nagyrészt kissé viseltes állapotban.