https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 230
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1892156
17596
371
0
5000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Halhatatlan szerelem nagy festők és nagy festők művészetének tükrében. Bp., 1930, Pesti Napló. Vászonkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
1646949
17597
371
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Németh László - Szerdai fogadónap. 1-2. köt.[Bp. 1939]. Franklin. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötésben.
The item is not available
2167046
17598
371
0
1400
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Békés István: Új magyar anekdotakincs. A századfordulótól a felszabadulásig. Bp., 1963., Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2163081
17599
371
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Nowak, Zdzislaw: A malomtól a góig. 50 táblás játék. 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban, papírkorongok egy része hiányzik.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2162285
17600
371
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Illyés Gyula élete képekben. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2162159
17601
371
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Nyírő József: Havasok könyve és Az Én népem. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina-kötésben, némileg foltos borítóval.
Starting price:
1 000 HUF
2162165
17602
371
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Lakner Lívia: Lakner bácsi és száz gyereke. Bp.,1993., Lord Kft.Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzővel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2165963
17603
371
0
4000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
A magyar költészet kincsesháza. Szerk.: Endrődi Sándor. [Bp.,1895, Athenaeum], V-CXXVI (hasábszámozás,helyesen:63)+1508 (hasábszámozás, helyesen: 754)+2 p. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, két lap hiánnyal (V/VI. oldallal indul.)
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2162013
17604
371
0
1400
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Pancsatantra, azaz ötös könyv. Az életbölcsességnek régi indiai tankönyve az emberek és állatok világából való mulattató és tanulságos történeteknek versekkel tarkázott világhírű gyűjteménye. Ford.: Schmidt József. A bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta: Harmatta János. Győry Miklós illusztrációival. Bp., 1959., Magyar Helikon. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó...
Starting price:
1 400 HUF
2163439
17605
371
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Ady Endre összes versei. Bp., 1956, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, enyhén kopott + Kovách Aladár: Téli zsoltár. Drámai játék három felvonásban. Bolyai könyvek. Bp., 1940, Bolyai Akadémia. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, firkával és bélyegzéssel. + Balassi Bálint összes versei és levelei. Bp., 1955, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, festett lapéle...
The item is not available
1867042
17606
371
0
2000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Mereskovszkij munkái sorozat 10 kötete.(8 mű 10 kötetben.) Bp.,é.n.,Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az egyik töredék kötet, változó, többnyire kopott, rossz állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1598001
17607
371
0
5000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Endrődi Sándor összegyűjtött költeményei. 1-4. köt. Bp., 1898, Athenaeum. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment