Books: Other rarities Number of items: 230
2163076
17499
371
Other collectibles
Benedek Elek: Szülőföldem. Bp., Heted7Világ. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1 200 HUF
2161345
17500
371
Other collectibles
cca 1940-1950 Villon balladái. Faludy György átköltésében. Szamizdat kiadás, papírkötésben, 70 p.
1 600 HUF
2147321
17501
371
Other collectibles
Dr. Tihanyi Tibor: Úriasan, finoman. Villámszabályok az illemtanból diákok számára. Bp., 1938., Szent István-Társulat, 40 p. Kiadói papírkötés, a borító elvált a könyvtesttől, ceruzás aláhúzásokkal.
1 600 HUF
2163237
17502
371
Other collectibles
M. Iljin: Az óra históriája. Az időmérés és az óra története. Illusztrálta N. Lapshin. Fordította: Fazekas István. Bp.,1945, Rózsavölgyi és társa. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
2 400 HUF
2166457
17503
371
Other collectibles
Anthologia Humana. Ötezer év bölcsessége. Szerk.: Hamvas Béla. Bp.,(1946.) Egyetemi Nyomda, 323 p. Első kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval.
1 400 HUF
2163286
17504
371
Other collectibles
Sík Sándor: Sarlósboldogasszony. Versek. Berlin, 1928., Ludwig Voggenreiter Verlag Magyar Osztály, (Pozsony, "Concordia-ny."), 102+2 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben.
1 600 HUF
2162464
17505
371
Other collectibles
2 000 HUF
2167227
17506
371
Other collectibles
2 000 HUF
2162369
17507
371
Other collectibles
1 200 HUF
2162364
17508
371
Other collectibles
Váci Mihály: Százhuszat verő szív. 30 év. Bp.,1971.,Magvető-Szépirodalmi. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, iskolai ajándékozási sorokkal. Váci Mihályné által dedikált.
1 200 HUF
2162277
17509
371
Other collectibles
C. F. Meyer: Pescara megkísértése. Elbeszélések. Vál. és ford.: Háy Gyula. A versbetéteket fordította: Brodszky Erzsébet. Bp., 1962., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
1 000 HUF
2167218
17510
371
Other collectibles
Eszterhás István: Kakucsográfia. Cleveland Heights, 1987, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035