6 000 HUF
Bonifaz Martin Schnappinger (1761-1832): Die heilige Schrift des neuen Bundes, mit vollständig erklären Anmerkungen. I., III.-IV. köt. Grätz, 1818., Johann Andreas Rienreich, XVI+520; 727; 651 p. Negyedik, javított kiadás. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, a gerincen piros, aranyozott feliratú címkével, kopott borítóval, az első kötetben 1818-as possessori bejegyzéssel (Ex Libris Petri Martinovits.)