5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Dr. Baur Ferdinánd Chrisztián: Az őskereszténység történelme. Ford.: Dósa Dénes és Jeskó Lajos.; Keresztes József-Dr. Kovács Ödön-Dr. Bartók György: Tájékozás az újabb theologia körében. Protestáns Theologiai Könyvtár. III. és XII. köt. Bp., 1874-1879., Magyarországi Protestansegylet, (Franklin-ny.), XII+380;VIII+4+332 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé dohos.