5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Dr. Kovács Ödön: A vallásbölcsészet kézikönyve. I-II. köt. I. köt.: A vallás, mint tünemény, vagy a vallások története. Revideálták Dobos János, és Fejes István. II. köt.: A vallás lényege, vagy a vallás és a vallásos eszmék bölcsészeti felfogásának története. Protestáns Theologiai Könyvtár. Harmadik évf. VI. köt, és negyedik évf. VIII. köt. Bp., 1876-1877., Magyarországi Protestansegylet,(Franklin-ny.), XX+388;4+312 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, kissé dohos.