5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Dr. Turchányi Egon: Glóriás Árpádok. Dr. Kornis Gyula előszavával. Györgyfi György rajzaival. Bp., [1938.] Szent István-Társulat [Stephaneum.] 287 p. + 4 (színes tábla, a táblák előtt feliratozott hártyapapírral) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a lapélek felső része festett, kopott borítóval.