5 000 HUF
16
Kovács Albert: Egyházjogtan. 1-2. füzet. Különös tekintettel a magyar protestáns egyház jogi viszonyaira. Protestáns Theologiai Könyvtár. Ötödik évf. X. köt. 1-2 füzet. Bp., 1878., Magyarországi Protestansegylet,(Franklin-ny.), XII+340;XIII-XVIII+341-674 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.