5 000 HUF
[Vitus Pichler (1670-1736)]: Theologia Polemica. Pars Secunda. Tyrnaviae [Nagyszombat], 1755., Typis, Academicis Societatis Jesu, 4 sztl. lev.+559+1 p.+4 sztl. lev. Latin nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötés, kissé kopottas borítóval.